Aktivnosti u RK “Kaštilac”

Iako bi se zbog zastoja u objavljivanu vijesti na klupskoj WEB stranici mogao steći utisak da se u našem klubu ništa ne događa…baš naprotiv…

U tijeku je tečaj za operatore P razreda kojeg vodi Rolando 9A3MR a pohađa ga desetak učenika iz lokalne lOŠ “Knez Trpimir.

Ivica 9A6CW i Rolando rade na restauraciji WEB stranice koja je zbog hardverskog problema nepovratno uništena. Srećom, u Google memoriji su sačuvane stare stranice koje se svakodnevno vraćaju na novi server kojeg održava Damir 9A4NF.

Prostorija primopredajne sekcije je temeljito očišćena i pripremljena za uređenje, postavljanje gips-ploča, laminata i novog namještaja. U akciji su sudjelovali Željko 9A3DZK, Dino 9A3DDC, Duje i Radoslav 9A3BMR.

Na APRS polju novosti: Ante 9A8RA i Željko 9A7IJV su preradili bivši paketni čvor 9A0XST da radi kao APRS čvor. Proradio je i čvor 9A1CIG-11 postavljen na vrhu Marjana od strane Željka 9A7IJV, Ante 9A5BAA i Krune 9A3COL.

U tijeku su i pripreme za ispit A i P razreda koji će se krajem siječnja održati u prostorijama kluba.

Komentari su zatvoreni.