Kup Jadrana 2012

Članovi RK Kaštilac su bili vrlo aktivni u ovogodišnjem Kupu Jadrana.

QRV su bile 4 postaje, klupska i 3 osobne. Na klupkkoj postaji koja je radila iz prostorija kluba natjecanje su odradili Ivan 9A5DI, Kruno, 9A3COL i Ante 9A5BAA. Napravljeno je preko 100 veza, vrlo dobar rezultat s obzirom na položaj i skromnu opremu. Klupski podmladak se rasporedio po portabl lokacijama i aktivirali vrlo atraktivne množitelje. Ante 9A3BOB uz asistenciju Duje 9A3DUB je natjecanje odradio iz Primoštena Burnjeg (u natjecanju PS) a zbog kvara na računalu bio je prisiljen raditi samo fonijom što ga je koštalo boljeg rezultata. Radoslav 9A3BMR i Dino 9A3DDC su postaju postavili na otoku Čiovu i tako dali ostalim natjecateljima priliku da odrade rijetki množitelj TG.

Rolando 9A3MR je, po običaju, bio QRV iz Jezera otok Murter.

Nakon obrađenih podataka objavljenih na hrvatskom HF robotu naš klub je osvojio 3. mjesto u kategoriji klubova, 9A3MR drugo mjesto u kategoriji postaje sa jadrana jedan operator a Ante 9A3BOB je najbolji operator P razreda!

Komentari su zatvoreni.