Otvorena prvenstva Ludbrega i Međimurja

Posljednji u nizu klupskih natjecanja u kalendaru HRS-a su natjecanja u Ludbregu na 3.5 MHz i Murskom Središću na 144 MHz. Kako je školska godina pri kraju poprilično dosta je stalnih klupskih natjecatelja bila prisiljena pauzirati. Međutim, troje učenika OŠ “Šime Budičin” iz Zadra se pridružila našem timu pa je 8 natjecatelja otišlo prema sjevernoj Hrvatskoj. Prvo natjecanje je održano u subotu 20.05. 2017 u Ludbreškim Vinogradima, svi članovi male klupske ekspedicije su uspješno završili trku i donijeli klubu drugo mjesto u ekipnom plasmanu. Posebno treba istaknuti nastup Vedrana Bobana koji se nakon teških preloma tijekom zime vratio na natjecanja i osvojio 1. mjesto u kategoriji M16 trčeči s ortozom.

Sutradan, u nedjelju 21.05. 2017, natjecanje je održano u selu Sv. Juraj na Bregu nedaleko od Čakovca. Iako je vremenska prognoza bila loša, na kraju je natjecanje održano po lijepom vremenu a naši natjecatelji su ponovo osvojili drugo mjesto iza domaćina iz RK Međimurje.  Od naših natjecatelja prvo mjesto je osvojio Goran Karaman u kategoriji M16.