Otvoreno ARG prvenstvo Kaštela 2018

Na području Velikog Broćanca 29/30 rujna 2018 održano je prvo Otvoreno ARG prvenstvo Kaštela. U natjecanju je sudjelovalo 39 natjecatelja iz 7 radio klubova iz Hrvatske i susjedne BiH te pet organizatora iz našeg kluba. Stazu su oba dana postavljali Vesad Čolak E75CV i Nikola Karaman 9A3GKN. Treba napomeniti da su veliku pomoć u organizaciji pružili prijatelji iz RK Drina iz Goražda (BiH) . U ekipnom natjecanju RK Drina je pobijedio sa 98 bodova, tijesno ispred drugoplasiranog  RK Ludbreg koji je sakupio 88 bodova. Trećeplasirani su bili domaćini iz RK Kaštilac sa 53 boda. Sudjelovali su još RK Gornji grad iz Doboja (BiH), RK Stjepan Polje (BiH), RK Novi Bokanjac i RK Jadera, oba iz Zadra. Natjecanje je održano pod pokroviteljstvom Grada Kaštela i HEP-a  a uz veliku pomoć Općine Klis i MO Veliki Broćanac koji su nam omogućili korištenje društvenog doma u Broćancu te Crvenog križa Solin koji nam je ustupio madrace za spavanje.

Komentari su zatvoreni.